До професійної діяльності – готові! Захист кваліфікаційних робіт магістрами за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини»


Цього року перші магістри за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» (раніше ця спеціальність називалася «Міжнародна економіка») захищали свої  кваліфікаційні роботи. Це один з найбільших випусків за останні роки: 47 магістрів, серед яких 5 іноземців, готові до роботи у якості фахівців у сфері міжнародних економічних відносин. Цю готовність вони підтвердили не тільки високим рівнем професіоналізму, а й чудовим знанням англійської мови. Адже усі випускники денної форми навчання та третя частина тих, хто навчання на вечірньому відділенні, захищали свої магістерські роботи англійською мовою, а 16 з них взагалі закінчили англомовну програму.

zaza1

zaza2

zaza3

zaza4

Тематика магістерських робіт відрізняється особливою актуальністю. Молоді науковці сміливо бралися за дослідження найновіших тенденцій у світовій економіці. Достатньо сказати, що об’єктом дослідження, зокрема, стали проблеми використання Bitcoin у міжнародних розрахунках, інтеграційні та дезінтеграційні тенденції у Євросоюзі, у т.ч. Brexit, міжнародна електронна комерція та використання соціальних мереж для просування свої продукції на світових ринках. Більшість виконаних робіт мають свого адресата та можуть бути використані у практичній діяльності українських (і не тільки!) підприємств.

Слід особливо підкреслити, що практично усі наші магістранти (навіть іноземці) уже працюють. Прощаючись з ними, ми бажаємо нашим випускникам нових успіхів та швидкого кар’єрного зростання!

Презентації кваліфікаційних робіт:

Aslanov Anton  Establishment and development of a Boutique-bank in Ukraine for export-import corporate business operation processing 

Azrilian Anna  International labor migration of Ukrainians: scope, consequences and prospects

Baziuk D. O.  The efficiency of attracting and using funds through IPO

Kravchenko Renata  Labour Migration in Ukraine: trends and consequences

Zaporozhets Anna  Problems of international merges and acquisitions in the context of global financial crises

Barannyk Vladyslav  International experience of e-commerce application in the Ukrainian economy

Botsula Alisa  Processes of disintegration in the Eu and their impact on financial markets

Дивись фото

 

 

 

До професійної діяльності – готові! Захист кваліфікаційних робіт магістрами за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини»1/0