Міжнародну наукову конференцію «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки» проведено у 21-й раз!

Ні дня без події!

14 грудня кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії провела Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів «Євроінтеграційний вибір  України та проблеми макроекономіки».

mek1

Це вже в 21 раз, але актуальність теми ніяк не зменшується, і доповіді викликають велику зацікавленість та обговорення серед учасників.

mek2 mek3

До організаційного комітету надійшло більше 115 тез доповідей від студентів та молодих учених з України, Польщі, Казахстану, Азербайджану та Росії. Приємно, що в конференції прийняли участь навіть школярі – переможці обласного економічного турніру з ліцею №100.

Реально мовами конференції були українська, російська та англійська. Зокрема, на пленарному засіданні три доповіді з п’яти були англійською, і це аж ніяк не завадило їх активному обговоренню.

Такі заходи трохи додають оптимізму на тлі проблем, що є в системі української освіти!

Програма конференції

EV16 Тези доповідей конференції