Молоді науковці обговорюють виклики євроінтеграції України

Днями кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії Університету імені Альфреда Нобеля провела Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів «Євроінтеграційний вибір  України та проблеми макроекономіки», присвячену 25-річчю Університету. І хоча уже в 23 раз ця тема є предметом обговорення, її актуальність ніяк не зменшується, і доповіді викликають велику зацікавленість учасників. До організаційного комітету надійшло більше 120 тез доповідей від студентів та молодих учених з десятків університетів України, Узбекистану, Великої Британії  та  Росії. Реально мовами конференції були українська, англійська, французька та російська.

mol1

mol2

mol5

mol6

mol7

Особливий інтерес учасників викликав виступ на пленарному засіданні доктора економічних наук, професора С.В. Кузьмінова, який було присвячено трьом сценаріям економічної євроінтеграції України. Пленарна доповідь К. Шепотько, студентки англомовної програми нашого університету, висвітила проблеми трудової міграції, її причин та наслідків. І хоча доповідь була англійською мовою, це аж ніяк не завадило її активному обговоренню.

Сьогодні мабуть найбільш обговорюваною є тема біткойну. Студенти теж не могли обійти цю проблему. Тенденції розвитку ринку криптовалюти стали об’єктом аналізу у доповіді М. Коби. Однак найбільшою оригінальністю виділялася пленарна доповідь І. Мостового, який спробував обґрунтувати деякий можливий «третій» шлях розвитку сучасного суспільства.

До участі у конференції традиційно долучилися і зовсім юні науковці – школярі. Про важливість інвестицій в освіту як основу зростання людського капіталу мова йшла у пленарній доповіді учня НВК- ліцей №100 П. Довгопола.

Дискусії знайшли продовження на двох секційних засіданнях, які відбулися того ж дня.

Чекаємо на нову зустріч, яка запланована на березень 2018 року.

EV131217Збірка тез XXIII конференції «Євроінтеграційний вибір  України та проблеми макроекономіки» від 13 грудня 2017 року

Молоді науковці обговорюють виклики євроінтеграції України