Наукові дослідження без меж та кордонів (Міжнародний семінар з міждисциплінарних досліджень в Aarhus Institute of Advanced Studies, Данія)

workshop13 листопада к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин та економічної теорії Шкура Ірина Сергіївна взяла он-лайн участь у міжнародному семінарі з міждисциплінарних досліджень в Aarhus Institute of Advanced Studies (Данія).

Дводенний семінар організовано Орхуським Інститутом передових досліджень та Стипендіальною Програмою імені Лейна Кіркланда

Міждисциплінарні дослідження стають все більш популярними впродовж останніх десятиріч. Ці дослідження, як правило, мають більше однієї цілі та поєднують методи, інструменти та стратегії дослідження з різних галузей досліджень.

Метою цього дводенного семінару є, по-перше, показати, як працює міждисциплінарний інститут, по-друге, обговорити різні підходи до міждисциплінарних досліджень, вивчити переваги та недоліки, а також проблеми міждисциплінарних проектів у рамках соціальних наук та громадського здоров'я. Робота семінару спрямована на те, щоб краще зрозуміти, чому потрібні такі дослідження, які навички та знання потрібні, а також як проводити міждисциплінарні дослідження.

Ірина Сергіївна виступила з он-лайн доповіддю на тему «Соціально відповідальне інвестування в Україні», під час якої було зроблено акценти на міждисциплінарному підході до дослідження соціально відповідальних інвестицій, підходів  до визначення цієї категорії, факторів, що стимулюють та стримують розвиток соціально відповідального інвестування.
Також у роботі семінару взяли участь дослідники з Данії, Польщі, США, України.

Дякуємо організаторам за можливість участі!