Презентації ділових проектів

З 18 травня по 20 травня 2015 кафедра іноземних мов представляла командні та індивідуальні презентації ділових проектів, які були підготовлені студентами 2 курсу економічних спеціальностей університету імені Альфреда Нобеля. Всі студенти продемонстрували не тільки володіння діловою лексикою англійської мови, а й практичні навички, за допомогою яких вони моделювали віртуальні підприємства, брали на роботу співробітників, проводили маркетингові дослідження, виробляли і продавали товари, налагоджували ділові зв'язки і вирішували фінансові проблеми. Презентації супроводжувалися слайдами і відеосюжетами, які робили їх більш цікавими та доступними для сприйняття.

inyaz1 inyaz2

Паралельно було організовано заздалегідь підготовлене анкетування, в якому студенти оцінювали логічність, структуру, креативність, візуальні засоби, володіння діловою лексикою англійської мови, вміння відповідати на запитання.

inaz3 inyaz4

Всього було представлено двадцять сім презентацій, сім з яких були названі кращими.
Відмінна підготовка та відповідальність сприяли створенню дружньої атмосфери, підтримки та взаєморозуміння.

inyaz5 inyaz6

Ми сподіваємося, що в майбутньому всі вміння, відпрацьовані на заняттях з іноземної мови, допоможуть студентам досягти успіху у вирішенні реальних ділових проблем.

Презентації ділових проектів