Реалії управління проектами: від керівника - майбутнім магістрам

11 квітня 2019 року магістри спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Університету імені Альфреда Нобеля мали можливість живого спілкування із практиком – керівником відділу управління проектами компанії Climatech Віктором Ткачовим.

Гостьова лекція відбулась в рамках дисципліни «Управління міжнародними проектами». У минулому випускник Міжнародної Школи Бізнесу, а зараз керівник основного напряму діяльності перспективної компанії, поділився з нашими студентами своїм досвідом, розставив акценти, навів цікаві приклади зі своєї діяльності.

t1

t2

Віктор підкреслив три основні зони уваги в процесі керівництва управлінням проектами: дотримання термінів проекту, виконання проекту у рамках запланованого бюджету та високі показники рівня задоволеності клієнта. Окрему увагу було приділено програмному забезпеченню, яке використовується в практиці управління проектами та допомагає чітко спланувати та контролювати часові межі виконання проекту. При цьому, як було справедливо підмічено Віктором, при недостатньому розумінні усіх процесів коректне використання технічних засобів неможливе. При плануванні бюджету проекту необхідно враховувати також і термін на виконання закупівель з метою обмеження витрат та підвищення ефективності проекту в цілому. Як підкреслив Віктор, задоволений клієнт – це найкращий промоутер компанії та кінцева мета кожного співробітника та виконавця проекту.

Дякуємо спікеру за корисну інформацію, яскраву презентацію та відповіді на запитання! Бажаємо успіхів у кар’єрі та чекаємо наступних зустрічей!

Реалії управління проектами: від керівника - майбутнім магістрам