«Студент + Практик»: професійні зустрічі студентів на кафедрі міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки

Заняття у навчальному році розпочалися з професійних зустрічей студентів кафедри з практиками туристичного бізнесу та готельно-ресторанної справи.

Третього вересня відбулася зустріч студентів 1 курсу спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» із співвласником та представником Громадської організації «Дивна Україна» Загоскіною Людмилою Павлівною.

zagoskina

У ході продуктивного живого спілкування із Людмилою Загоскіною студенти дізналися про перспективи та можливості розвитку внутрішнього туризму, зокрема у Дніпропетровському регіоні, мали можливість отримати відповіді на запитання.

zagoskina 2

zagoskina 3