Студенти Університету імені Альфреда Нобеля – експерти з питань якості вищої освіти

Шепотько Ксенія, студентка спеціальності «Міжнародні економічні відносини», яка виграла грант на участь у міжнародному тренінгу з питань забезпечення якості вищої освіти в рамках проекту QUAERE*, застосувала отриманий досвід на практиці.

7-8 червня 2018 р. Ксенія, як представник Української Асоціації Студентів, виступила членом комісії з питань акредитації магістерської програми однією з спеціальностей НТУ «Дніпровська Політехніка», беручи участь в роботі експертів міжнародної організації ASIIN**

kseniiash

«Це був унікальний досвід. Шанс бути членом комісії з акредитації освітніх програм дає ідеальну можливість застосувати на практиці знання, отримані в процесі моєї участі в засіданнях Студентського об'єднання за якістю вищої освіти в Університеті імені Альфреда Нобеля і вищезгаданому проекті. Я впевнена, що в майбутньому це дасть мені можливість подальшого розвитку розуміння і впровадження європейських стандартів якості вищої освіти.
Під час роботи в складі комісії було приємно усвідомлювати, що освітній процес в Університеті імені Альфреда Нобеля відповідає тим вимогам, які висувають міжнародні агентства з акредитації».

* "Quality Assurance System in Ukraine: Development on the Base of ENQA Standards and Guidelines", травень 2018, Вроцлав, Польща

Метою проекту QUAERE є «поширення інформації та експертних знань серед своїх членів та зацікавлених сторін для розробки та обміну кращими практиками та сприяння європейській оцінці якості». В ході тренінгу була сформована кваліфікована група з 20 осіб, які отримали всі необхідні знання для того, щоб входити до складу європейської комісії з акредитації вищих навчальних закладів України.

** https://www.asiin.de/en/home.html