Туризм: лекції, проекти, батли…


Напрочуд туристичним вийшов звичайний навчальний день в Університеті імені Альфреда Нобеля. Команда студентів спеціальності “Туризм” отримала свої нагороди за участь у туристичному батлі- диплом вiд Агентства розвитку Дніпра та сертифікати на навчальні модулі першої міської школи гідів Dnipro City Walk, яка згодом запрацює на базі Університету імені Альфреда Нобеля.

Після цього відбулась презентація першої школи гідів Dnipro City Walk. Наразі з’явиться нова генерація гідів, які зустрічають  туристів, закохують їх у місто завдяки цікавим історіям та супроводжують впродовж всієї подорожі. У школі на слухачів очікує історичний блок та відомості про Дніпро, заняття з маркетингу та менеджменту. Отримані знання будуть закріплюватися на практиці. 

2

3

4

Професор Мегді Атталла, світовий експерт з навчання у сфері готельно-ресторанного бізнесу, поділився зі студентами своїм баченням розвитку туристичної індустрії та європейськими трендам.

Професор зосередив свою увагу на тому, хто такі сучасні туристи. Попри високі вимоги до сервісів вони залишають та читають відгуки та віддають перевагу інтернет-бронюванню туристичних послуг.

Студенти, які обрали спеціальність «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» та планують працювати у сфері гостинності, мають розуміти, що за останні роки індустрія  кардинально змінилася. Знання кількох іноземних мов (англійської, німецької, французької), комунікабельність стають конкурентними перевагами студентів.

Туризм: лекції, проекти, батли…1/0