В Університеті відбулася презентація нової книги

Університет імені Альфреда Нобеля, як і завжди, у самому центрі подій. Але навіть для нього була подією досить рідкою, незвичною та цікавою - презентація книги нарисів з історії польської колонії на Катеринославщині наприкінці 19 – на початку 20 століття, яка днями відбулася в Українсько-польському центрі сприяння розвитку менеджменту, підприємництва та інвестицій. Учасниками події були також студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини», численні гості.

kniga1

«РУШІЇ ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПРОГРЕСУ» – саме таку назву дали своїй новій книзі її автори – Анатолій Задоя, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Університету імені Альфреда Нобеля та Ірина Сизоненко, член Національної спілки журналістів України, автор багатьох фото-, художніх та видавницьких проектів. Книга тільки-но побачила світ завдяки фінансовій підтримці Генерального консульства Республіки Польща у Харкові.

kniga2

Як зауважив під час презентації Анатолій Олександрович Задоя, ця книга народилася як своєрідна відповідь на виклики нашого часу, коли виникає все більше спроб посіяти напругу між Україною та Польщею. І треба щільно придивитися до справжньої історії економічного розвитку нашого регіону, аби зрозуміти, яка потужна роль належала в ньому польській складовій. А ще треба бачити історію і сучасність в їх повному вигляді, неупередженим поглядом, без зайвих географічних, політичних чи якихось ще обмежень…

kniga3

kniga4

kniga5

Оригінальні дослідження економічних та культурних засад формування польської колонії у Кам’янському, опис оригінальних пам’яток живопису, графіки та архітектури, які можна сьогодні ще роздивитися у спорудах комплексу Дніпродзержинського металургійного комбінату (ДМК), – все це виявилося дуже цікавим для студентів та гостей презентації.

Ірина Григорівна Сизоненко розповіла історію свого шляху до цієї книги, щиро подякувала всім, хто сприяв її появі на світ, і пообіцяла, що незабаром з’явиться ще й її переклад польською.

В Університеті відбулася презентація нової книги