Вдалий початок - І Всеукраїнська конференція «Розвиток туристичної галузі: проблеми, перспективи, конкурентоздатність туристичної дестинації»

25 квітня 2017 року кафедрою міжнародного туризму та мовної підготовки була проведена І Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Розвиток туристичної галузі: проблеми, перспективи, конкурентоздатність туристичної дестинації».

tur1

tur4
Конференція присвячена проблемам розвитку туристичної галузі в Україні та за кордоном, аналізу перспективних шляхів розвитку туризму, розгляду конкурентних переваг різних туристичних регіонів.

Активну участь у конференції прийняли студенти Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу (напрям підготовки «Туризм») та Дніпровського національного університету.

tur3

tur5

tur6

tezytur17

За результатами конференції виданий електронний збірник матеріалів.

Робочими мовами конференції заявлені українська, англійська та російська. Майбутні працівники туристичної галузі чудово розуміють важливість знання іноземних мов, тому більшість виступів .конференції були підготовлені англійською мовою.

Всі виступи учасників супроводжувались презентаціями.

Студенти різних навчальних закладів винесли на обговорення важливі проблемні питання, запропонували нові напрями їх вирішення та домовились щодо подальшої співпраці.