Вітаємо студентів спеціальності "Міжнародна економіка" Катерину Архіпову та Анну Єгорову з отриманням нагород у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності "Міжнародна економіка"

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1506 від 23.12.2014 року з 23 по 24 квітня 2015 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Міжнародна економіка", в якому прийняли участь понад 50 студентів з провідних вищих навчальних закладів України.

Конкурс складався з тестування учасників і вирішення ситуаційних завдань, які стосуються наступних дисциплін: міжнародна економіка, економіка підприємства, регіональна економіка, міжнародна економічна діяльність України, міжнародний маркетинг, міжнародні фінанси, міжнародний менеджмент, управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства, міжнародні стратегії економічного розвитку.

Представниками Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля були студентка четвертого курсу англомовної програми спеціальності "Міжнародна економіка" Єгорова Анна Костянтинівна, яка отримала грамоту у номінації "За критичність мислення" та студентка п’ятого курсу спеціальності "Міжнародна економіка" Архіпова Катерина Сергіївна, яка отримала грамоту у номінації "За обґрунтованість висновків".

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!