Кафедра міжнародного туризму та мовної підготовки продовжує традиційні зустрічі з абітурієнтами

У рамках оголошеного Президентом України року іноземної мови
у березні 2016 р. кафедра провела декілька профорієнтаційних заходів.

kompas28 березня 2016 року гостей вітали викладачі кафедри на чолі із завідувачем кафедри, доктором педагогічних наук, професором Кожушко Світланою Павлівною. Старший викладач, заступник завідувача кафедри Бойко Любов Григорівна провела ознайомлювальну екскурсію університетом, відповіла на запитання студентів коледжу щодо продовження навчання в університеті.

На базі університету проведено комбінований захід – урок іноземної мови та профорієнтаційний захід для студентів 1-3 курсів Готельно-туристичного відділення Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу (куратор, викладач вищої категорії Курносова Т.Д.). Заняття провела кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки  заступник завідувача кафедри з питань мовної підготовки М’ясоїд Галина Іванівна, добравши тему «Arranging a weekend tour». Студенти ознайомились із особливостями обслуговування клієнтів під час організації туру вихідного дня, вивчили можливості та реалії його реалізації на одному із найулюбленіших місць усієї родини – аквапарку.

Шляхом заміні лекції за допомогою яскравої презентації, відео- та аудиоматеріалів та залучення у рольову гру студенти змогли спробувати себе у різних соціальних ролях – крім власне студентської, побути клієнтом, а також працівником туристичної агенції та туристичного інформаційного центру.

Іншою цікавою для студентів формою роботи був представлений студентами груп МЕК-13, МЕК-13а університету Коротею Д., Несторовою Є., Римаренко І., Гуменюк Д. діловий проект «Bon-Bon» (керівник – доц. М’ясоїд Г.І.), який надав гостям уявлення про  особистості проектної методики викладання іноземної мови в університеті (прочитай тут).

Крім того, викладачі кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки взяли участь у загально університетських заходах до проведення профорієнтаційної роботи «Професійні канікули «П’ять кроків до майбутньої професії», що мали місце у період весняних канікул 21 – 25  березня 2016 р.

Старший викладач, заступник завідувача кафедри Бойко Любов Григорівна провела дві лекції-тренінги на тему «Психологічна підготовка менеджерів з туризму» для учнів 10 та 11 класів міста та регіону – гостей університету. Викладач розповіла про особистісні та професійні психологічні якості особистості майбутнього спеціаліста в галузі туристичного бізнесу. Учні прийняли участь в тренінгових вправах на розвиток креативного мислення та комунікативних здібностей, навчались розрізняти різні емоційні стани та коригувати виявлені негативні.

Старший викладач Мединська Світлана Іванівна провела практичне заняття з англійської мови «Туризм та подорожі» для учнів 10-11 класів м. Дніпропетровська, м. Дніпродзержинська та Тернівки. Учні у цікавій ігровій формі ознайомились із лексикою та типовими ситуаціями, у які потрапляють туристи, віртуально відвідали туристичні місця на навчились складати плани щодо подорожування.