Участь кафедри іноземних мов у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

7 лютого 2015 року на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля проходив ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед учнів середніх шкіл (обласний рівень.)

У цьому заході взяли участь усі викладачі кафедри іноземних мов у якості членів жюрі та незалежних експертів.

Робота з учнями, спілкування з викладачами шкіл та фахівцями ДОІППО – це взаємозбагачуючий досвід, що допомагає краще зрозуміти насамперед учнів – майбутніх студентів, оцінити їх мовну компетенцію, знання англійської мови і, як результат, зорієнтувати подальшу роботу кафедри іноземних мов, вносячи необхідні зміни у зміст навчання.