Університет – вчителям шкіл

За ініціативи кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Університету Альфреда Нобеля відновив роботу семінар для вчителів економіки шкіл області.

sem1

На черговому засіданні, яке відбулося 23 січня 2015 р.,  обговорювалися питання розвитку сучасної світової економіки та проблеми входження України до світового економічного простору.

sem3

Резонансною була доповідь кандидата економічних наук, доцента Шкури І.С., присвячена діяльності міжнародних економічних організацій та їх ролі у регулювання світогосподарських процесів.

Презентація доповіді І.С. Шкури

sem2

Кандидат економічних наук, доцент Хватов Ю.Ю. свою доповідь присвятив аналізу тенденцій розвитку світових товарних ринків. Учасники семінару разом шукали відповідь на питання: «Чи зможуть нові ринки, які відкриваються для України, компенсувати втрати «традиційних» ринків, викликані подіями 2016 р.?».

Презентація доповіді Ю.Ю.Хватова

Наступні засідання семінару заплановані на березень та квітень.
Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у цих цікавих та корисних заходах!

Університет – вчителям шкіл