Yangel’s Challenge стартував біля Планети Альфреда Нобеля


12 квітня в пам'яті людства назавжди  буде Днем космонавтики!

Цього року вперше в історії саме 12-14 квітня «Агентство Розвитку Дніпра» з метою популяризації нашого міста  як космічної столиці України ініціювало проведення Dnipro Space Weekend  - Космічних вихідних у Дніпрі…

Університет імені Альфреда Нобеля, флагман вищої освіти України, завжди у центрі подій! 

У партнерстві  з КБ «Південне» імені М.К.Янгеля  він запросив шкільну та студентську  молодь регіону долучитися до участі у першому Yangel’s Challenge - бліц-вікторині з глобальних космічних  питань серед старшокласників та студентів.

Активну участь в інтелектуальних змаганнях взяли команди фінансово–економічного ліцею, середніх загальноосвітніх шкіл №№ 1, 67, 19, 31 нашого міста. На старті події біля Планети Альфреда Нобеля кожна команда під час жеребкування отримала своє особисте космічне завдання, яке потребувало розв’язання протягом  40 хвилин.

sp4

sp8

sp6

sp2

sp3

Серед питань, на які учасникам  було запропоновано знайти відповіді,  – орбітальні міста, боротьба з космічним сміттям, космічний туризм тощо. Свої ідеї з вирішення космічних завдань команди  презентували  журі та суперникам.

У складі журі експерти КБ «Південне» імені М.К. Янгеля, викладачі та студенти Університету імені Альфреда Нобеля, які працюють у складі діючої тут лабораторії індустріально-космічного туризму.

У космічній боротьбі інтелектів учасникам допомагали куратори – студенти спеціальності «Туризм» та члени студентського парламенту Університету імені Альфреда Нобеля.

Рішенням журі перемогу у вікторині здобула команда школи № 31.

sp7

sp1

Для переможців інтелектуальних змагань організатори підготували дипломи та  спеціальні призи, серед яких – ексклюзивні екскурсії до КБ Південне,  космічні сувеніри, сертифікати Університету імені Альфреда Нобеля зі знижками в оплаті за навчання тощо.

І нехай увесь світ знає, що без Дніпра нічого не злітає!

sp11

Дивись:

https://www.instagram.com/p/BwMAi7bAgoT/

https://www.instagram.com/p/BwMAOuHAPwN/

https://www.instagram.com/p/BwL_zXBAey8/

Yangel’s Challenge стартував біля Планети Альфреда Нобеля1/0