Художня виставка студента-нігерійця Аканні Морвелоса

У п’ятницю, 21 березня, в музеї університету відбулася зустріч з автором малюнків, що були презентовані на виставці студентом гр.. МЕК-13-а Аканні Морвелосом, уродженцем Нігерії. Виставка працювала тиждень та її відвідали багато студентів університету.
На зустріч прийшли студенти його групи, студенти-іноземці з інших  напрямів підготовки, студенти з інших груп університету, викладачі, співробітники.
На зустрічі був присутнім Анатолій Олександрович Задоя -перший проректор, завідувач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії, студентом котрої є Аканні. Також прийшла на  зустріч  ініціатор цієї події? доцент кафедри Дядько Євгенія Андріївна, що викладає у групі курс етики та естетики.
Аканні з великою повагою до відвідувачів розповідав про техніку малюнків, персонажів, що він малював, свого брата, що теж малює, сестру, яку Аканні намалював, свої плани та захоплення. Зустріч була дуже цікавою,особливо для наших студентів, тому що усі спілкувалися англійською мовою, або, у окремих питаннях, Євгенія Андріївна перекладала на українську.
Музей подарував Аканні листи паперу для його подальшої творчості та побажав готувати персональну виставку портретів студентів, викладачів та друзів вже з нашого університету.

Художня виставка студента-нігерійця Аканні Морвелоса