Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля вітає студентів-переможців!

Нарешті винагорода знайшла своїх героїв. 12 жовтня 2015р. відбулося нагородження переможців  фестивалю «Найкращі місця світу на карті Дніпропетровщини». Його переможцями стали студенти спеціальності «Туризм» Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Наша команда набрала найбільше голосів Дніпропетровчан та гостей міста і найкраще представила найулюбленіші та найкращі туристичні об’єкти та маршрути у Парку Шевченка 27 вересня 2015 року на Міжнародному Дні туризму.

tur1

Нагороду за перше місце студентам вручали представники компаній Оверія-Туризм та туристичного центру Риба Андрій. Переможці отримали сертифікати які надають їм право безкоштовно відвідати найбільш цікаві туристичні місця Дніпропетровщини.

tur2

tur3

Спеціальним подарунком стали відеоматеріали про Дніпропетровщину туристичну, які вручила заступник начальника управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Світлична Світлана Маратівна.  Ці матеріали допоможуть студентам краще пізнати свій край та професійно популяризувати його як туристичну атракцію.

Вітаємо переможців!

Висловлюємо подяку організаторам конкурсу та команді експертів фестивалю. Маємо надію на подальшу плідну співпрацю.

Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля вітає студентів-переможців!