До Всесвітнього дня туризму: День Workshops на кафедрі міжнародного туризму та мовної підготовки


peaceСформувати загальні і професійні компетентності, що передбачені освітньою програмою,  забезпечити конкурентоспроможність випускників можливо тільки в співпраці з професіоналами-практиками високого рівня. Вже другий рік кафедра міжнародного туризму та мовної підготовки тісно співпрацює з Дніпровським регіональним відділенням туристичного оператора  TEZTOUR. Його керівник Олена Малахова знову завітала на  зустріч зі студентами першого та другого курсу  спеціальності «Туризм».

Олена Малахова розповіла першокурсникам про складові туристичної індустрії, визначила найпопулярніші види туризму в регіоні, Україні та на міжнародному рівні, про особливості роботи організаторів туризму – тур операторів та туристичних агенцій. На прикладі своєї організації показала, що розвиток можливий тільки при наявності конкурентних переваг: високих стандартів роботи з туристами, широкого вибору можливостей, стабільності, надійності, турботи про персонал. Розповіла про дистанційне навчання персоналу, вебінари, цікаві рекламні тури та відповіла на численні запитання студентів про можливості кар’єрного росту в туристичному бізнесі, про систему заохочень і бонусів.

Для студентів другого курсу Workshop проходив в рамках дисципліни «Туристичне країнознавство». Географія туристичного оператора TEZTOUR включає в себе близько 40 офісів в країнах, що відправляють туристів та більше 40 приймаючих  офісів в 18 країнах світу. За останній рік відділ розвитку туристичних напрямів розробив нові тури до країн Прибалтики, у Францію, Португалію, острівні країни – Маврикій та Сейшели. Студенти розглянули туристично-рекреаційний потенціал країн, визначили як впливає географічне положення, клімат, наявність  історико-культурних, архітектурних та природних пам’яток на зміст туристичних програм. Олена розповіла, як відбирається інформація про кожну країну та готуються «шпаргалки на сезон» для туристичних агенцій. 

Крім цього Олена Малахова повідомила про нову систему оплати турів, можливості інформаційних технологій в галузі туризму, наголосила на необхідності поглибленого вивчення іноземних мов. Студентів цікавили можливість стажування в тур агенціях, з якими співпрацює TEZTOUR (їх 550 тільки в нашому регіоні), участі в рекламних турах.

Завершуючи зустріч, завідувач кафедри, д.п.н., професор Кожушко С.П. подякувала за цікаву, змістовну та актуальну інформацію і наголосила на необхідності подальшої співпраці з успішними представниками туристичного бізнесу.

 

До Всесвітнього дня туризму: День Workshops на кафедрі міжнародного туризму та мовної підготовки1/0