Презентації ділових проектів студентами 2 курсу економічних спеціальностей


З 18 по 26 квітня 2016 на кафедрі міжнародного туризму та мовної підготовки були представлені командні та індивідуальні презентації ділових проектів, які були підготовлені студентами 2 курсу економічних спеціальностей Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Всі студенти продемонстрували не тільки володіння діловою лексикою англійської мови, а й практичні навички, за допомогою яких вони моделювали віртуальні підприємства, брали на роботу співробітників, проводили маркетингові дослідження, виробляли і продавали товари, налагоджували ділові зв'язки і вирішували фінансові проблеми. Презентації супроводжувалися слайдами і відеосюжетами, які робили їх більш цікавими та доступними для сприйняття.
Представлені проекти є завершуючим етапом вивчення англійської мови на 2 курсі та оцінювались як усна частина екзамену, який є формою підсумкового контролю з дисципліни на 2 році навчання.
Паралельно було організовано заздалегідь підготовлене анкетування, в якому студенти оцінювали логічність, структуру, креативність, візуальні засоби, володіння діловою лексикою англійської мови, вміння відповідати на запитання.
Відмінна підготовка та відповідальність сприяли створенню дружньої атмосфери, підтримки та взаєморозуміння.
Всього було представлено понад тридцять презентацій. За оригінальність ідей та креативний підхід до їх викладення висловлюємо подяку учасникам заходу, які представили такі презентації:

 1. Adventure Time
 2. Agronomist
 3. Beauty Salon ‘Harmony’
 4. BreadWay
 5. Coffee House ‘TaKa’
 6. Creative Group
 7. Fruit & Health
 8. Golden Fields
 9. Hydroponic System
 10. Jasmine Teahouse
 11. Massage Salon ‘Satisfied’
 12. Modular Defence Solutions
 13. Paradise Complex
 14. Power in Health
 15. Private Rooms & SPA Collection
 16. Quest Complex
 17. RGF Ink
 18. Run to the Dream
 19. Solar Panels
 20. Student Scientific Community
 21. Tesla
 22. The Breath
 23. The Green Meal
 24. The Skyscrapers
 25. Tomorrow Land
 26. TR Production
 27. Travel Club
 28. Unlimited Travel
 29. Viluta
 30. WSC

Ми сподіваємося, що в майбутньому всі вміння, відпрацьовані на заняттях з іноземної мови, допоможуть студентам досягти успіху у вирішенні реальних ділових проблем.

Презентації ділових проектів студентами 2 курсу економічних спеціальностей1/0