Презентації ділових проектів студентами 2 курсу економічних спеціальностей

З 18 по 26 квітня 2016 на кафедрі міжнародного туризму та мовної підготовки були представлені командні та індивідуальні презентації ділових проектів, які були підготовлені студентами 2 курсу економічних спеціальностей Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Всі студенти продемонстрували не тільки володіння діловою лексикою англійської мови, а й практичні навички, за допомогою яких вони моделювали віртуальні підприємства, брали на роботу співробітників, проводили маркетингові дослідження, виробляли і продавали товари, налагоджували ділові зв'язки і вирішували фінансові проблеми. Презентації супроводжувалися слайдами і відеосюжетами, які робили їх більш цікавими та доступними для сприйняття.
Представлені проекти є завершуючим етапом вивчення англійської мови на 2 курсі та оцінювались як усна частина екзамену, який є формою підсумкового контролю з дисципліни на 2 році навчання.
Паралельно було організовано заздалегідь підготовлене анкетування, в якому студенти оцінювали логічність, структуру, креативність, візуальні засоби, володіння діловою лексикою англійської мови, вміння відповідати на запитання.
Відмінна підготовка та відповідальність сприяли створенню дружньої атмосфери, підтримки та взаєморозуміння.
Всього було представлено понад тридцять презентацій. За оригінальність ідей та креативний підхід до їх викладення висловлюємо подяку учасникам заходу, які представили такі презентації:

1. Adventure Time
  28. Unlimited Travel
  29. Viluta
  30. WSC

Ми сподіваємося, що в майбутньому всі вміння, відпрацьовані на заняттях з іноземної мови, допоможуть студентам досягти успіху у вирішенні реальних ділових проблем.

Презентації ділових проектів студентами 2 курсу економічних спеціальностей