Старт – вдалий! Workshop на тему „Туристична індустрія” у студентів спеціальності „Туризм”.

З Workshopu на тему „Туристична індустрія” розпочався перший день занять для студентів спеціальності „Туризм” 1 вересня 2015 року.

turizm

На зустріч зі студентами була запрошена керівник регіонального представництва туристичного оператора TEZTOUR Малахова Олена. На прикладі свого підприємства Олена познайомила майбутніх спеціалістів в сфері туристичного бізнесу  зі складовими туристичної індустрії, видами туризму. Розповіла і про розвиток туризму в Україні (тільки за минулий рік з туристичним оператором  TEZTOUR відпочило близько 2 мільйонів туристів), про географію приймаючих офісів в різних частинах світу.

Олена на особистому прикладі показала можливості кар’єрного росту в туристичному бізнесі, розповіла про інноваційні форми підвищення кваліфікації співробітників.  Студентів цікавили питання про конкурентні переваги в туристичному бізнесі: про роль стабільності та надійності, високо рівня прийому туристів, широкого вибору турів, турботи менеджерів про персонал.

Завершуючи зустріч, завідувач кафедри, д.п.н., доцент Кожушко С.П. зробила акцент на важливості теоретичної підготовки, поглибленому вивченні іноземних мов і інформаційних технологій, психологічних дисциплін  та необхідності подальшого спілкування з успішними в туристичному бізнесі практиками.