Туризм починається … з професійної екскурсії

Коли прямо з початку навчального дня група студентів займає місця в автобусі і вирушає в подорож містом, - мова йде не про розваги і не тільки про палку любов до рідного Дніпропетровська. Хоча все це у першокурсників спеціальності "ТУРИЗМ" Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля - як і у всіх юнаків, - звісно, існує. Але з вересня цього року всі вони почали свій шлях до туризму як професії, тож для них саме так – в реальному двоповерховому екскурсійному автобусі, який повільно рухається центром міста, - розпочинається практичне заняття з екскурсійної діяльності - майстер-клас досвідченого фахівця-екскурсовода Неллі Павлівни Павлової "ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ МІСТОМ": "Така екскурсія – найбільш складна і поширена за складом інформації, яку треба підготувати для екскурсантів. На сьогоднішню нашу подорож містом, яка буде завдовжки 3,5 академічних годин, треба зібрати та проаналізувати майже саме таку кількість інформаційних матеріалів, скільки потребує ваша курсова робота… А професійні інструменти для неї екскурсовод готує та відгострює майже увесь свій професійний вік"

ex1

ex2

ex4

Студенти-першокурсники на цій екскурсії повинні були встигати не тільки за потоком інформації, але й уважно стежити за тим, як ретельно та професійно вибудовується Театр Одного Екскурсовода.  Так с першого курсу вони на практиці, у перебігу щоденних занять, бачать наочно, що таке справжній компетентнісний підхід до вищої освіти на всіх її етапах. Любов Григорівна Бойко, заступник завідуючого кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки, стверджує, що це – лише перший крок практичного курсу, який продовжить блок професійних дисциплін з основ індустрії гостинності у третьому триместрі першого курсу.

Так з першого курсу майбутніх організаторів туристичного бізнесу вчать ретельно ставитися до всіх складових своєї професії, щоб вони готувалися бути конкуренттоспроможніми на ринку праці. Далі буде…

Туризм починається … з професійної екскурсії