Участь делегації Університету у Другому туристичному форумі в Запоріжжі

Делегація Університету імені Альфреда Нобеля днями стала найбільшим командним учасником масштабної події у сфері туризму – Другого туристичного бізнес-форуму, який відбувся в Палаці спорту «Юність» в Запоріжжі, - майже півсотні наших подолали дорожні негаразди і на цілий день поринули у його різноманітні події.

Дивись https://youtu.be/QWn9Lq2iYMY

1vy

2vy

3vy
Цього року Форум у Запоріжжі - це 50 кращих експертів України в сфері туризму, дискусії з актуальних тем, зустрічі з туристичними операторами та перевізниками, участь у майстер-класах та багато корисної та цікавої інформації…

У єдиний простір для професійного спілкування організатори поєднали Туризм, Маркетинг, Гастрономію, Фестивалі – і інтерактивне шоу, яке нон-стоп продовжувалося протягом всього дня на головній сцені Форуму. Модераторами кожного з блоків були відомі експерти: журналіст Дмитро Гордон, голова Національної туристичної організації України Іван Ліптуга, суддя телепроекту «Майстер Шеф» Дмитро Горовенко... І можливість безпосереднього спілкування з ними під час дискусій та в кулуарах Форуму сповна використала чисельна делегація Університету імені Альфреда Нобеля.

Так, під час Форуму відбулася зустріч Сергія Холода, ректора Університету імені Альфреда Нобеля,з Іваном Ліптугою, головою Національної туристичної організації України. Були обговорені перспективи подальшої співпраці, яка розпочалася цього року і вже принесла кілька реалізованих проектів.

4vy

6vy

7vy

8vy

Світлана Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля, вважає участь студентів у таких масштабних туристичних подіях важливою складовою навчального процесу, адже вони не тільки дають змогу студентам поєднувати теорію з практикою, але й наочно демонструють все різноманіття професійних можливостей, за якими можна працювати у туристичній галузі та у сфері гостинності.

Тож студенти першого та другого курсу спеціальності «Туризм», керівництво та викладачі кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля використали можливості на власні очі побачити, почути і навіть скуштувати запорізький Туристичний бізнес-форум. Для них він відкрився і як унікальний простір для планування та розвитку туризму, і як майданчик для реклами туристичних можливостей, зокрема,  нашого міста і нашого Університету. Майже кожен зі студентів мав змогу бути не тільки учасником дискусій, майстер-класів чи дегустацій, але й стендистами на спільному інформаційному стенді Дніпра. За традицією наш Університет виступав у партнерстві з Агентством Розвитку Дніпра, тож чимало уваги відвідувачів форуму привертали карти та буклети туристичних маршрутів нашого міста - і переваги навчання на спеціальностях «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», а також міжнародні програми з інших спеціальностей в Університеті імені Альфреда Нобеля.

9vy

10vy