Участь Ксенії Шепотько, студентки спеціальності «Міжнародні економічні відносини», у молодіжній платформі YES - Ялтинська Європейська Стратегія

Ксенія Шепотько, студентка спеціальності «Міжнародні економічні відносини», пройшла конкурсний відбір і отримала шанс бути присутньою в якості «Young Leader» на молодіжній платформі YES - Ялтинська Європейська Стратегія (13-15 вересня, Київ).

shep4

shep2

shep3

YES - провідний форум, де обговорюється європейське майбутнє України в глобальному контексті. Це платформа, яка сприяє розвитку нових ідей, налагоджує зв'язки України з міжнародними партнерами і підтримує сили, що виступають за зміни в Україні, розвиває мережі тих, хто підтримує нову Україну по всьому світу.Вже більше десяти років YES виступає ініціатором діалогу між лідерами з України, ЄС, США та інших частин світу.

shep1 shep6

shep6

shep7

«Я очікувала Ялтинську Європейську Стратегію з нетерпінням, адже мріяла почути багатьох відомих спікерів та винести цінний досвід з своєї участі, на правах студента - з радістю ділиться своїми враженнями Ксенія. ¬ Мрія стала реальністю: Джіліан Тетт, Кондоліза Райс, Джованні Сальветті, Нілл Фергюсон, ДжаредКоен, Майкл Макфол, Юлія Тимошенко, Валдіс Дамбровскіс, Ернардо де Сото, Олександр Кваснєвський - особистості світового масштабу, на сесіях з якими мені пощастило побувати. Результати цього форуму перевищили всі мої очікування, а головне, я отримала неоціненний багаж знань, а також інформацію, над якою ще належить подумати і зробити висновки. Я шалено щаслива, що мені довелось стати частиною YES».