Вітаємо студентів спеціальності "Міжнародна економіка" Катерину Архіпову за перше місце та Анну Єгорову за третє місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з "Міжнародної економіки"

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1506 від 23.12.2014 року з 1 по 4 квітня 2015 року на базі Національного університету "Львівська Політехніка" відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з "Міжнародної економіки", в якому прийняли участь понад 60 студентів з провідних вищих навчальних закладів України. Конкурс складався з двох частин: виконання тестових та вирішення ситуаційних завдань за спеціальністю "Міжнародна економіка".

zzz

Представниками Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля були студентка четвертого курсу англомовної програми спеціальності "Міжнародна економіка" Єгорова Анна Костянтинівна, яка зайняла третє місце у номінації "За інноваційність" та студентка п’ятого курсу спеціальності "Міжнародна економіка" Архіпова Катерина Сергіївна, яка зайняла перше місце у номінації "За інтелект".

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

gramarkh

sertarkh