Workshop з дисципліни «Управління міжнародними проектами та фандрайзинг»

26 лютого 2016 р. відбувся Workshop з дисципліни «Управління міжнародними проектами та фандрайзинг» зі студентами-магістрами спеціальності «Міжнародна економіка» за темою «Участь українських компаній в інвестиційних проектах Світового банку з розвитку енергоефективності та збільшенню експорту». В якості модератора був запрошений Радник Голови Правління «Банк Петрокоммерц Украина» Задоя Юрій Анатолійович - фахівець з 10-річним досвідом практичної діяльності у банківській сфері та інвестиційному бізнесі.

wokzad

Практичні аспекти оцінки інвестиційних проектів викликали щиру зацікавленість з боку студентів-магістрів. Акцент було зроблено не тільки на кількісних показниках, що приймаються до уваги Світовим банком та його банками-партнерами, а і на якісних характеристиках проектів, необхідності врахування ризиків та реалій української економіки.

Юрій Анатолійович поділився зі студентам прикладами оцінки різноманітних інвестиційних проектів, результатами їх реалізації, зазначив «вузькі» місця, що виникають при прийнятті інвестиційних рішень, а також надав цінні поради з фандрайзингової діяльності.

Workshop з дисципліни «Управління міжнародними проектами та фандрайзинг»