Подальший розвиток туризму народжується у діалозі

Університет імені Альфреда Нобеля - завжди у самому центрі важливих і резонансних подій – у регіоні, в Україні і в світі. Саме тут ще 2 роки тому виникла традиція проведення у лютому регіональних Форумів під  гаслом “ТУРИЗМ  ЯК ВАЖІЛЬ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ”.

І цей рік не став винятком у розвитку цієї традиції.  Але тепер, напередодні Всесвітнього дня екскурсовода, у залі Нобелівських лауреатів з економіки зібралися практики туристичної галузі, партнери нашого Університету для спілкування вже в оновленому форматі, який сьогодні називають В2В, діалог бізнесу з бізнесом, практиків з практиками. Успішно відбулася перша яскрава подія у 2018 році, яка за думкою організаторів - Dnipro Tourism Assosiation, Університету імені Альфреда Нобеля, «Агентства розвитку Дніпра» та 2Event.com -  створена бути простором для спілкування учасників професійної спільноти, об’єднаних туризмом, партнерськими  інтересами, можливістю масштабувати свою мережу комунікацій для обміну ідеями, досвідом - задля успіху Дніпра.

bb1

bb2

Сергій Холод, проректор з організації та розвитку науково-інноваційного процесу, у своєму привітанні учасникам Форуму підкреслив, що саме сьогоднішні студенти будуть реально змінювати інвестиційну привабливість нашого регіону через розвиток його туристичного потенціалу.

bb4

Модератором події була Анна Колєда керівник туристичного напрямку Агентства розвитку Дніпра  Дніпровської міської ради. Саме вона задала загальний тон подальшого партнерського  спілкування  в залі та поза його межами.

bb7

Іван Ліптуга, президент Національної туристичної організації, Радник Першого віце-прем'єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України з питань туризму та курортів зауважив, що останнім часом приємно бачити позитивні зміни у розвитку туризму в Дніпрі… Він також анонсував програму лояльності «Турист України», яка щойно створена у широкому колі партнерства.

bb8

bb9

bb11

bb12

bb13

Серед партнерів в організації першого в Дніпрі нетворкінгу з туризму - кафедра міжнародного туризму та мовної підготовки нашого Університету. Тут з травня 2017 року активно працює лабораторія  індустріально-космічного туризму. Тож учасниками заходу стало чимало студентів спеціальності "туризм" , тих, хто завтра мріє реально взяти цей туристичний важіль в свої руки. Про це у своїй презентації говорила Світлана Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля.

bb5

bb6

bb10

Важливі теми для подальшого спілкування були у виступах авторів нового банківського проекту ТУРИСТ УКРАЇНИ, який  саме у цій залі був вперше презентований авторами  для фахівців туристичної галузі. Серед його авторів є й випускники Університету імені Альфреда Нобеля - зокрема,  Віталій Цимбал, керівник проекту  і програм лояльності ПриватБанку. Він коротко презентував проект разом з колегами із VISA Україна.

Результатом спілкування учасників туристичного нетворкінгу були одразу кілька проектів, які у подальшому поєднають партнерські групи у процесі реалізації.  Він розпочнеться найближчим часом…

Подальший розвиток туризму народжується у діалозі