Amadeus в Університеті імені Альфреда Нобеля – продовження навчального проекту

Університет імені Альфреда Нобеля, як і завжди, у центрі подій. І навчання у ньому - завжди системне та якісне.

Саме це вважають важливим організатори вже другої сесії з навчання для професіональних користувачів системи Amadeus, яка щойно відбулася в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Amadeus – це провідна загальносвітова мережа, а також потужний оператор транзакцій для глобальної індустрії туризму і подорожей, який об'єднує постачальників туристичних послуг і туристичні агентства за допомогою високопродуктивної платформи для поширення туристичних продуктів і послуг. Системою сьогодні користуються більше 90000 туристичних агентств зі всього світу. Система Amadeus надає доступ для трансакцій з туристичних послуг більш ніж 60000 авіакасам і 4500 корпоративним клієнтам по всьому світу і щорічно обробляє понад 440 мільйонів бронювань у 195 країнах.

Тому й не дивно, що Університет імені Альфреда Нобеля дивиться у завтрашній день розвитку туристичної галузі, і багато представників цієї індустрії готові вже сьогодні навчатися тут працювати на платформі Amadeus.

«Сьогодні ми – єдині в Дніпрі! – разом з Amadeus та Центром консалтингу Університету імені Альфреда Нобеля навчаємо професіоналів з різних фірм та міст України. Але й наші студенти мають змогу сьогодні засвоювати практичні навички застосування сучасних електронних систем бронювання і отримувати бали для своїх професійних резюме», – вважає Світлана Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму і мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля.

Amadeus в Університеті імені Альфреда Нобеля – продовження навчального проекту