День Туризму виявився переможним для студентів Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля


27 вересня весь світ святкує Міжнародний день туризму, і дніпропетровці не були винятком!
У останню неділю вересня парки Дніпропетровська заповнилися різноманітними розвагами та конкурсами, звичайно ж, туристичної тематики.
Основні заходи з відзначення Дня туризму 27 вересня пройшли в парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка.

stil5

stil7
Родзинка свята - екскурсії-фантасмагорії. Прямо в парку всі бажаючі змогли відправитися на екскурсії в різні країни і найрізноманітніші куточки нашої області - до історичних, етнографічних, географічних і гастрономічних пам'яток ...

stil8
Світлана Світлична, заступник начальника управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації: «Ми запропонували учням дніпропетровських ВНЗ та шкіл вибрати улюблене місце в парку і за допомогою фантазії, кмітливості і декорацій представити у ньому якусь країну. Будь-який бажаючий зможе побувати в різних куточках світу, не покидаючи Дніпропетровськ ».
Гіди-аматори розповіли про визначні пам'ятки на мовах країн, які вони обрали. Але гостям свята переживати було не варто - побороти мовний бар'єр допоможуть перекладачі.
Крім того, у парку Шевченка розгорнулося безліч майстер-класів: з Петриківського розпису, ліплення з глини, національному боді- і фейс-арту.
14 молодіжних команд зареєструвалися на участь у цій програмі - своєрідному конкурсі, причому всім присутнім пропонувалося голосувати за вподобані екскурсії. Відвідувачів парку навперебій запрошували в різні куточки нашої області: до Петриківки, у Томаківку, на Токівськы водоспади, до пам'ятників і в музеї Новомосковська та Верхньодніпровська ... Свої екскурсії та маршрути вихідного дня пропонували всім бажаючим театри і бібліотеки.

stil0
Серед команд "екскурсоводів" були і студенти першого курсу першого набору спеціальності "Туризм" Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля. На святі вони представили дві екскурсії: в Зімбабве, до водоспаду Вікторія, і в національні парки (цю екскурсію не тільки провели, а й озвучили, і «обтанцевали» студенти - вихідці з цієї африканської країни), а також «подорож по Набережній в часі і просторі », яке спочатку проробили і «проміряли самі собою» першокурсники ...

stil9
Саме ці екскурсії зібрали максимальну кількість вдячних відгуків відвідувачів парку – що і виявилось підставою для присудження команді Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля Першого місця.
Таким чином, туристи-першокурсники не тільки ознайомили всіх зі своєю мрією - водити екскурсії по Нобелівської Набережній, але і в чесній боротьбі отримали право здійснити призову подорож. Яку саме - дізнаються на нагородженні в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації через тиждень.

День Туризму виявився переможним для студентів Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля1/0