ХХIV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів до 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки»

11 квітня 2018 року кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії Університету імені Альфреда Нобеля провела ХХIV Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки».

confm

Конференція проводилась українською, російською та англійською мовами.

На пленарному засіданні серед інших науковців виступив випускник нашого університету Олександр Шімілевич, який має досить успішний бізнес у Канаді, створений спільно зі своєю дружиною Заріною, яка також є випускницею Університету імені Альфреда Нобеля.

confm2

За результатами наукової роботи опубліковано 91 тезу доповідей. Оцінку сучасного процесу глобалізації та перспектив світових інтеграційних процесів наведено не тільки молодими науковцями з України, але й з Великої Британії, Польщі, Узбекистану та інших країн світу.

confm3

Молодими вченими було досліджено макроекономічні суперечності та запропоновано шляхи їх вирішення, враховуючи особливості різних країн світу.

confm4

Кафедра міжнародних економічних відносин та економічної теорії вдячна учасникам конференції та всім присутнім за цілеспрямовану роботу та співпрацю і бажає подальших успіхів!

Чекаємо вас на наступній конференції!