ІІ Форум “Туристично-екскурсійна справа як важіль розвитку регіону”

21 лютого з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода   в  залі Нобелівських лауреатів з економіки  вже вдруге відбувся ФОРУМ ТУРИСТИЧНО-ЕКСКУРСІЙНА СПРАВА ЯК ВАЖІЛЬ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ".

turfor1

Організатори Форуму – кафедра міжнародного туризму та мовної підготовки нашого Університету разом з департаментом економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації - поєднали практиків екскурсійної та туристичної галузі області і міста,  представників зацікавлених владних структур, а також студентів спеціальностей "туризм" провідних вишів Дніпра, тих, хто завтра мріє реально взяти туристичний важіль в свої руки. До відвертої та живої розмови про перспективи  та  реальні екскурсійно-туристичні проекти було запрошено студентів спеціальностей "Туризм" та "Маркетинг" Університету імені Альфреда Нобеля, а також студентів відповідної спеціальності Дніпровського транспортно-економічного коледжу.

turfor3

Сергій ХОЛОД, проректор з організації  та розвитку науково-інноваційного процесу,
у своєму привітанні учасникам Форуму підкреслив, що саме сьогоднішні студенти будуть реально змінювати інвестиційну привабливість нашого регіону через розвиток його туристичного потенціалу.

turfor4

«Сьогодні Всесвітній день гіда. Дніпропетровщина відзначає його безкоштовними екскурсіями та молодіжним форумом. Разом студентами міркуємо, як зробити нашу область більш привабливою для туристів, – сказала Алла Кефель, начальник відділу департаменту економічного розвитку ДніпроОДА. – Презентуємо проекти, до яких зможе долучитися молодь. У відповідь чекаємо на їхні цікаві ідеї»

turfor5

svСвітлана Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки  Університету імені Альфреда Нобеля, підкреслила, що Форум послідовно розвиває досвід державно-приватного партнерства, саме Університет імені Альфреда Нобеля став платформою для об'єднання зусиль всіх зацікавлених організацій з метою реальних змін у туристично-екскурсійній галузі.

skan1Це знайшло своє втілення і в словах привітання з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода, з якими до провідної університетської кафедри, що здійснює підготовку кадрів для туристичної галузі, звернувся Володимир Лялько, виконуючий обов’язки директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації: "Сьогодні ви виконуєте важливе завдання: розробляєте туристичний продукт, включаючи нові об’єкти до екскурсій, створюєте нові авторські маршрути. Саме ви формуєте у відвідувачів області незабутні враження від побаченого…"

В організації та проведенні Форуму взяли активну участь студенти першого та другого курсу спеціальності "Туризм". Саме вони зустрічали гостей та проводили екскурсії університетом.

У цей день гостям форуму і Університет, і меморіально – парковий комплекс "Планета Альфреда Нобеля" були представлені як туристично-екскурсійна дестинаціі, був презентований і фрагмент фільму про Альфреда Нобеля, створений телекомпанією "Нобель-ТВ".

У живому партнерському спілкуванні під час Форуму відбулися обговорення  туристичного ребрендингу Дніпра, який був представлений Ярославом Ярошенко, координатором напряму ребрендінгу в КП «Агентство розвитку Дніпра», а також нових проектів у туристичній галузі, у тому числі і таких, що прямо орієнтовані на молодь і студентство.

Про один з  таких проектів –«КОМПАС.DP» – розповів заступник начальника управління молоді та спорту ДніпроОДА Владислав Яцук. «Ідея проекту з’явилася у травні 2016-го. Ми запропонували активній молоді зняти короткі відео про улюблені місця відпочинку. Відгукнулися з сотню хлопців та дівчат. Вони надіслали нам стрічки з Дніпра, Кам’янського, а також Покровського, Дніпровського та Васильківського районів».

Нині ці ролики змонтували в один. Побачити його можна тут.

«Проект не завершується. Чекаємо на нові відео. Надсилати їх можна на офіційну сторінку нашого управління молоді і спорту у Facebook, або на сторінку «КОМПАС.DP». У подальшому плануємо розміщати ці стрічки на спеціально створеному сайті. Так молодь Дніпропетровщини дізнаватиметься, чим живуть та де відпочивають їх однолітки в інших районах», – сказав Владислав Яцук.

Студенти Дніпровського транспортно-економічного коледжу разом з Тетяною Бойко, своїм викладачем, теж яскраво представили свій туристичний проект, який має назву "Дніпро містичний" і орієнтований саме на залучення молоді з різних країн до туристичних мандрівок до Дніпра, тож і був презентований англійською мовою…

ARDЧитай про Форум

ІІ Форум “Туристично-екскурсійна справа як важіль розвитку регіону”