ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток туристичної галузі: проблеми, перспективи, конкурентоздатність туристичної дестинації» до 25-річчя Університету Альфреда Нобеля

26 квітня 2018 р. відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Розвиток туристичної галузі: проблеми, перспективи, конкурентоздатність туристичної дестинації», організована та проведена кафедрою міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки.

Збірник тез доповідей

Яскраві презентації, що були представлені на конференції студентами не тільки з України, а й з Туреччини, Колумбії, Зімбабве - стосувалися широкого переліку актуальних тем: від розробки віртуальних екскурсій, аналізу перспектив розвитку певних видів туризму на національному та глобальному рівнях до вражаючих подорожей різними континентами.

Полікультурне мультилінгвальне середовище та дух співробітництва панували на конференції, об’єднуючи студентів та руйнуючи бар’єри між різними національностями.

5

3