Студентська та учнівська науково-практична конференція «Миротворча та просвітницька місія нобелівських лауреатів»

22 квітня 2015 року на базі Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля  відбуласm Науково-практична конференція студентів 1 курсу та  учнів середніх шкіл міста Дніпропетровська: «МИРОТВОРЧА ТА ПРОСВІТНИЦЬКА МІСІЯ НОБЕЛІВСЬКИХ ЛАУРЕАТІВ».

nob3

Організатори заходу: кафедра Іноземних мов, кафедра Прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов, Медіа-центр,  Бібліотека.

Робоча мова - англійська

nob15

ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Голова оргкомітету - Тарнопольський Олег Борисович – завідувач кафедри прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, доктор педагогічних наук, професор, керівник напряму підготовки «Прикладна лінгвістика».

Співголова оргкомітету - Кожушко Світлана Павлівна – завідувач кафедри іноземних мов Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, доктор педагогічних наук, доцент.

Члени оргкомітету:

Кабанова Марина Романівна – доцент кафедри прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, кандидат філологічних наук, відповідальний секретар конференції;
Самойленко Світлана Анатоліївна – викладач кафедри іноземних мов Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, відповідальний секретар конференції;
Гронська Ганна Валеріївна – керівник медіа-центру Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля;
Чергінець Світлана Володимирівна – директор бібліотеки;

Технічні секретарі:

Яремко Катерина Миколаївна – фахівець кафедри прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля;
Мудріян Катерина Василівна – фахівець кафедри іноземних мов Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля.

Конференція проходила у два етапи: Пленарне засідання та  робота секцій.

З привітанням  та побажанням успіхів до учасників звернуласьКожушко Світлана Павлівна – завідувач кафедри іноземних мов Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, доктор педагогічних наук, доцент.

У конференції взяли участь 43 учня середніх загальноосвітніх закладів міста Дніпропетровська,  80 студентів, 12 вчителів та 13 викладачів кафедр університету.

За активну участь у студентській та учнівській науково-практичній конференції та якісну підготовку доповідей та презентацій було відзначено сертифікатами:

учнів середніх загальноосвітніх закладів міста:

1. Бойко Руслана КЗО СЗШ №83
  2. Рибалко Яніну КЗО СЗШ №83
  3. Волкова Антона Навчально-виховний комплекс - ліцей № 100
  4. Іванову Катерину КЗО Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»
  5. Михайленко Дмитра КЗО Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»
  6. Мілкову Марію КЗО Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро»
  7. Махно Катерину КЗО «Спеціалізована школа №7 з поглибленим вивченням іноземних мов»
  8. Петровську Анастасію КЗО «Спеціалізована школа №7 з поглибленим вивченням іноземних мов»
  9. Чорнокінь Анастасію КЗО «Міський юридичний ліцей» Дніпропетровської міської ради
  10. Єлізаренко Каріну КЗО «Міський юридичний ліцей» Дніпропетровської міської ради
  11. Овчиннікова Артема КЗО «Міський юридичний ліцей» Дніпропетровської міської ради
  12. Стехіну Леру КЗО «Міський юридичний ліцей» Дніпропетровської міської ради
  13. Томіло Марію КЗО «Міський юридичний ліцей» Дніпропетровської міської ради
  14. Черняк Анастасію КЗО «Міський юридичний ліцей» Дніпропетровської міської ради
  15. Івченко Дар’ю КЗО «Гімназія №3»
  16. Сальникова Дмитра КЗО «Спеціалізована багато профільна школа №23»
  17. Шалімову Алісу КЗО «Спеціалізована багато профільна школа №23»

студентів 1-го курсу ДУАН:

1. Вороніна Владислава
  2. Журавльова Валентина
  3. Заярного Максима
  4. Кривошееву Анастасію
  5. Крикливець Юлію
  6. Крутько Надію
  7. Передерія Олександра
  8. Черток Кароліну
  9. Ярошенко Яну

За активну співпрацю у рамках проекту «Школа –Університет» та за організацію участі вчителів та учнів закладу у студентській та учнівській науково-практичній конференції було відзначено подяками:

1. Степанян Нуне Завенівну – директора Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №83" Дніпропетровської міської ради;
  2. Рижикову Ірину Олексіївну – директора Комунального закладу освіти "Навчально-виховний комплекс № 100 «загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів - ліцей» Дніпропетровської міської ради;
  3. Журавель Тетяну Олексіївну – директора Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату "Дніпро";
  4. Романенко Ніну Миколаївну – директора "Спеціалізованої школа № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов" Дніпропетровської міської ради;
  5. Недосєкіну Тетяну Вікторівну – директора Міського юридичного ліцею Дніпропетровської міської ради;
  6. Сіліну Вікторію Василівну – директора Комунального закладу освіти «Гімназія № 3» Дніпропетровської міської ради;
  7. Квятковську Наталію Анатоліївну – директора Комунального закладу освіти «Спеціалізована багатопрофільна школа №23 з поглибленим вивченням англійської мови» Дніпропетровської міської ради.

За результатами конференції видано збірку тез доповідей учнів та студентів у цифровому форматі (диски). Електронний варіант збірки  розміщено на сайті університету.