Наш Університет взяв участь у програмі ґрантів НВСЕ 2018-2019

hbceУ ці дні разом з  партнерами - фахівцями КП  «Агентство Розвитку Дніпра» кафедра міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки, а також депаратмент міжнародного співробітництва Університету імені Альфреда Нобеля готують до подачі на розгляд міжнародного журі проектну заявку на Програму ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises.

Робоча назва проекту – Reveal Dnipro Culture Programme, його реалізація допоможе  створенню та  гідному старту в нашому місті професійної англомовної школи гідів, яка сьогодні  конче потрібна для  реального розвитку міжнародного туризму в Україні і, зокрема,  в м. Дніпро. Такий проект буде гідним стартом організації англомовного навчання співробітників музеїв,  бібліотек, туристичних агенцій. Його учасниками будуть і студенти спеціальності «Туризм», яка активно розвивається в Університеті імені Альфреда Нобеля.

HBCE Grant Program /Програма ґрантів НВСЕ спрямована на підтримку ініціатив у сфері мистецтва, культури та освіти в Україні, які орієнтовані на актуальні теми та інноваційні підходи.

В основі діяльності HBCE  - підтримка ініціатив, що сприяють сталому розвитку культури та освіти в Україні. Так, зараз HBCE у процесі створення сучасного міждисциплінарного мистецького простору Jam Factory Art Center на Підзамче, в індустріальному районі Львова. На сьогодні  саме Jam Factory Art Center є оператором Програми ґрантів НВСЕ.

Бажаємо  всій проектній команді натхнення та перемоги у Конкурсі!

Професійній Школі Гідів в Університеті імені Альфреда Нобеля  -  бути!

Наш Університет взяв участь у програмі ґрантів НВСЕ 2018-2019