Наші - серед кращих! Вітаємо Алісу Сергіївну Магдіч з Почесною грамотою від Департаменту освіти і науки області!

magdich203 жовтня 2018 року за ініціативи Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Ради молодих вчених Дніпропетровської області відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівника освіти!

На урочистому засіданні Ради молодих вчених Дніпропетровської області були нагороджені почесними грамотами найкращі науковці вищих навчальних закладів та наукових установ Дніпра.

magdich1

Серед кращих нагороджених - Аліса Сергіївна Магдіч, директор департаменту англомовних програм, координатор програми з міжнародного менеджменту, професор кафедри міжнародних економічних відносин та економічної теорії Університету імені Альфреда Нобеля. Нагорода отримана нею за плідну науково-педагогічну роботу, сумлінне виконання професійних обов’язків, активну діяльність та з нагоди Дня працівника освіти.

Почесну нагороду вручив їй Олександр Олександрович Іжболдін, голова Ради молодих вчених Дніпропетровської області.

Науково-педагогічний колектив Університету імені Альфреда Нобеля
щиро вітає Алісу Сергіївну Магдіч з отриманням почесної нагороди

та бажає подальших наукових, професійних і творчих звершень!