Осінній міжнародний туристичний салон у Києві: вражають не стільки масштаби, скільки зростання української туристичної індустрії

У програмі головної туристичної події сезону 24 міжнародного туристичного салону «Україна», який цієї осені відбувся у Києві в одному з павільйонів Міжнародного виставкового центру, цього року взяли участь не тільки представники різноманітних організацій та агенцій з 28 країн та 20 регіонів України.

Університет імені Альфреда Нобеля був активним учасником і роботи на стенді Дніпропетровської області, і останнього – студентського дня в програмі салону…

tursalon2

tursalon3

tursalon4

tursalon1

«Наш Університет вже другий рік поспіль бере активну участь у подіях Міжнародного туристичного салону у Києві, – розповідає Світлана Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму і мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля. - Це означає, що Університет імені Альфреда Нобеля є потужним центром якісної підготовки фахівців туристичного бізнесу. Цього року учасниками осіннього Міжнародного туристичного салону були не тільки викладачі, але й студенти нашої спеціальності різних курсів, які працювали у Києві за спеціальною програмою. Ми всі вражені масштабами цьогорічного салону і тим, як він зростає від року до року… Вражає не тільки різноманітність стендів різних туристичних агенцій та дестинацій, але й те, як зростає, поряд із закордонними пропозиціями, кількість та якість туристичних презентацій українських об’єктів, цілих місць та регіонів. І ми працювали у салоні на стенді Дніпропетровщини, прикрашеному зразками петриківського розпису, і нам довелося відповідати на численні запитання відвідувачів щодо підготовки менеджерів туристичного бізнесу в нашому регіоні… Це велика відповідальність! У наступному році будемо знову брати участь».

Дарія Кирсань, першокурсниця спеціальності «Туризм» Університету імені Альфреда Нобеля, ділиться враженнями від вперше побаченого на міжнародному туристичному салоні: «Мене вразила експозиція Кривого Рога як центру промислового туризму, це було дуже цікаво… Я намагалася дивитися на все, що презентували на стенді, професійно, і мене вразило, як представив себе Кривий Ріг – спеціальним стендом, календарями, буклетами різних туристичних подій… Багато стендів найпотужніших туроператорів були дуже цікавими, але вражаючими були саме наші, українські. Саме вони і запам’яталися…».