Підручник «Tourism and Hospitality Industry Matters» до 25-річчя Університету імені Альфреда Нобеля

Колектив авторів кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля під головною редакцією професора ТАРНОПОЛЬСЬКОГО Олега Борисовича розробив унікальний підручник «TOURISM and HOSPITALITY INDUSTRY MATTERS» для навчання англійської мови для спеціальних цілей студентів у галузі туризму та індустрії гостинності.

Автори: Тарнопольський О.Б., Кожушко С.П., М’ясоїд Г.І., Беспалова Н.В., Мединська С.І.knig

Підручник складається з 12 уроків, зміст яких розподілено згідно з компетентнісним підходом до підготовки спеціалістів у галузі та професійної мовної підготовки.

Підручник охоплює теми:

1. Туроператори та турфірми

2. Типи відпочинку та види туристів

3. Виставки та ярмарки у галузі гостинності та туризму

4. Логістика, ланцюг постачання та транспорт в туризмі

5. Проживання

6. Кейтеринг

7. Страхування та медичне обслуговування

8. Тури та екскурсії

9. Розваги та спорт

10. Робота в індустрії гостинності та туризму. Пошук працівників (1)

11. Робота в індустрії гостинності та туризму. Як знайти роботодавців (2)

12. Туризм як індустрія та спеціальність «Туризм» в університеті.

Підручник орієнтований на розвиток знань, умінь та навичок комунікації у всіх видах професійної мовленнєвої діяльності: говорінні, читання, аудіюванні та письмі.

Мова видання англійська.