Пишаємося честю представляти Україну та Дніпро: студенти спеціальності ТУРИЗМ – на 24-й міжнародній туристичній виставці «UITT-2018: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»

urtt

24а туристична виставка UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»

28 – 30 березня 2018 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Просто зараз проходить міжнародна туристична виставка «UITT-2018», у якій, поряд з Агенством розвитку Дніпра, Дніпропетровською ОДА, працюють викладачі та студенти кафедри Міжнародного туризму та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля.

UITT - це місце зустрічі провідних гравців світового туристичного ринку. Понад 300 компаній з більш ніж 30 країн світу налагоджують тут ділові контакти, обговорюють питання маркетингу, реклами, формування іміджу. На нинішній виставці представлено 11 розділів, усі з яких становлять професійний інтерес для фахівців у галузі туризму http://www.uitt-kiev.com/uk-UA/about-exb/sections.aspx.

Ми пишаємося тим, що студенти спеціальності «ТУРИЗМ» Університету імені Альфреда Нобеля Ірина КІРІЙ та Олександра ОЛЕКСІЄНКО представляють стенд Дніпропетровщини у самому серці виставки і розповідають про місця та послуги, які викликають туристичний інтерес, відповідають на запитання представників туристичного бізнесу з різних країн, розповсюджують друковану інформацію, буклети та проспекти.

vyst

На фото: (студенти 3 КУРСУ спеціальності «ТУРИЗМ» Ірина КІРІЙ  та Олександра ОЛЕКСІЄНКО, які проходять виробничу практику в Агенстві розвитку Дніпра; Світлана КОЖУШКО, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Міжнародного туризму та мовної підготовки університету імені Альфреда Нобеля; Анна КОЛЄДА, керівник напряму розвитку туризму Агенства розвитку Дніпра; Любов БОЙКО, доцент кафедри Міжнародного туризму та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля)

Наші студенти поділилися враженнями від виставки: масштаб виставки вражає, відбулося спілкування з великою кількістю осіб у галузі туризму, що допоможе у становленні майбутньої кар’єри у галузі, обмінювалися враженнями з іноземними студентами і успішно практикували свої навички англомовного говоріння, відвідували семінари та майстер-класи.

Дуже насичена ділова програма заходу  http://www.uitt-kiev.com/uk-UA/businnes-program.aspx , що дозволяє нашим студентам взяти участь у семінарах, конференціях, круглих столах та дискусіях, рости професійно. Співпраця з людьми, які представляють місто Дніпро та регіон на виставці такого масштабу, є великим кроком до збагачення професійного досвіду участі у таких маркетингових заходах та набуття відповідних навичок.

vyst2

На фото: Іван Ліптуга, директор Департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку України, розповідав про якість туристичних послуг та їх сертифікацію

vyst4

На фото: Пишаємося також і тим, що Університет імені Альфреда Нобеля – у самому центрі стенду Дніпропетровщини, а Меморіальний комплекс «Планета Альфреда Нобеля» є однією з ключових туристичних дестинацій краю (фото до початку роботи виставки)

vyst5

vyst6

На фото: друкована продукція стенду Дніпра та області на виставці UITT-2018

Вже другий рік поспіль кафедра Міжнародного туризму та мовної підготовки університету імені Альфреда Нобеля, її студенти та викладачі беруть участь у щорічних міжнародних туристичних виставках та салонах.

vyst7

Прагнемо розвиватися й надалі!