Плани туристичні, масштаби та події - космічні!

Всі, хто  працюють і навчаються в Університеті імені Альфреда Нобеля, впевнені: їм пощастило поєднати свій життєвий та професійний шлях з КРАЩИМ УНІВЕРСИТЕТОМ У КРАЩОМУ МІСТІ. Тому нікого вже не дивує той факт, що саме наш Університет ініціює та є дієвим партнером у великій кількості важливих подій, які реально впливають на долю і, навіть, на історію міста Дніпро.

«Розвиток індустріально-космічного туризму в м. Дніпро»  -  саме  з такою темою за участю багатьох зацікавлених організацій тут відбувся Круглий стіл, який мав особливе значення для  подальшого становлення нашого міста як космічної столиці України.  Організаторами події були Агентство Розвитку Дніпра та Університет імені Альфреда Нобеля, які протягом останнього часу плідно співпрацюють як партнери щодо дієвого розвитку лабораторії індустріально-космічного туризму, яка  створена на базі кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки Університету.

Як зауважив  Борис Холод, президент Університету імені Альфреда Нобеля, в цьому партнерстві найбільш цінним є те, що в здійсненні окреслених проектів сторони одразу перейшли від слів до справ і практичних рішень, і в цьому  велика роль відведена тим, хто буде незабаром здійснювати сьогоднішні стратегічні плани розвитку туризму – студентам, завтрашнім менеджерам туристичного бізнесу.

Володимир Панченко, директор  Агентства Розвитку Дніпра Дніпровської міської ради, розповів про стратегічний  контекст розвитку цієї теми для Дніпра як справжньої космічної столиці України.

Треба зауважити, що всі учасники засідання, яке організатори вирішили провести відкритим та запросили на нього студентів спеціальності "Туризм",  вважали свою мету досить амбітною: не просто проаналізувати перші кроки  реалізації екскурсійно-туристичного маршруту «Дніпро Космічний», але й  визначити подальший шлях для  реального розвитку інноваційного космічного туризму у нашому місті.

Так, Анна Колєда, керівник туристичного напряму Агентства Розвитку Дніпра Дніпровської міської ради, не просто презентувала світові горизонти розвитку космічного туризму, а й зауважила про необхідність  створення та розвитку конкретних об`ектів та подій на маршруті, які будуть цікавими для  різних цільових груп.

Світлана Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки,  яка була модератором зустрічі, запропонувала присутнім конкретні форми подальшого розвитку  індустріально-космічної теми в туристичному потенціалі міста, регіону і України.

Про найближчі заплановані та вже частково реалізовані події та інноваційні об'єкти, які у найближчий час зможуть стати туристичними, розповів Максим Ткаченко, засновник та керівник SPACE HAB.

Ольга Шибка, яка  на зустрічі представляла Дніпровську міську станцію юних техніків, наголосила на тому, що космічна тема у вихованні старшокласників повинна бути  сучасною та практичною

Без перебільшення, це засідання та його рішення вже стали історією нашого міста як космічної столиці, бо саме тут вперше пролунали слова про можливість відкрити  для туристичних груп  частину об’єктів, пов’язаних з історією, сьогоденням та майбутнім ракетобудування в місті Дніпро  - для подальшого включення цих об’єктів в міські, всеукраїнські маршрути, групові та індивідуальні тури для внутрішніх та зовнішніх туристів.

Саме тому так уважно всі присутні слухали виступ Віталія Патоки,  заступника Генерального директора з персоналу – начальника управління  персоналом Південного машинобудівного заводу ім. А. М. Макарова, який заявив про те, що час реально створити таку можливість і відкрити секретні двері для туристичних потоків настав.

Тож, попереду у робочої групи - інформаційний тур для експертів туристичної галузі до реально діючих об’єктів, пов’язаних з ракетобудуванням в Дніпрі  - і наступна зустріч  на «Південмаші»…

Плани туристичні, масштаби та події - космічні!