Професійний ріст з Українською асоціацією з мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО) та Centre for Research in English Language Learning and Assessment (CRELLA), Бедфордширський університет


Галина М’ясоїд, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки, дійсний член Української асоціації з мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО) взяла участь у конференції «Контроль та оцінювання як засоби оптимізації навчання мов» 25-27 квітня 2018 р. у м. Київ.

 univ  ualt

 Центр з вивчення та оцінювання англійської мови (CRELLA), Бедфордширський університет

 

erasmus

Українська асоціація з мовного тестування та оцінювання

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

kievn

Конференція проводилася за участю міжнародних та українських експертів з мовного тестування, включала пленарне та секційні засідання та інтенсивний тренінг з мовного тестування й оцінювання. Учасниками конференції стали більше 120 викладачів ВНЗ, які прагнуть удосконалити свої вміння у застосуванні контролю та оцінювання з метою оптимізації вивчення мов. Експерти та науковці у галузі мовного оцінювання здійснили обмін знаннями та досвідом щодо здійснення контролю та оцінювання у навчанні мов.

З пленарними доповідями виступили:

  • Ентоні Грін, CRELLA, Бедфордширський університет, Великобританія
  • Даніель Лем, CRELLA, Бедфордширський університет, Великобританія
  • Нахал Хабазбаші, CRELLA, Бедфордширський університет, Великобританія
  • Леонід Черноватий, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна 

profs

З професором Ентоні Грін та доктором Даніелем Лем (CRELLA, Бедфордширський університет, Великобританія)

Професор Ентоні Грін, очільник CRELLA, Бедфордширський університет, Великобританія провів воркшоп з питань оцінювання письма. Доктор Даніель Лем, CRELLA, Бедфордширський університет, Великобританія провів воркшоп з оцінювання навичок взаємодії. 

workshop1

workshop2

Воркшоп з оцінювання письма: робота в командах

Доктор Нахал Хабазбаші, CRELLA, Бедфордширський університет, Великобританія, провела воркшоп з оцінювання говоріння.

colleag

colleag

З колегами з України та пленарним доповідачем Нахал Хабазбаші (CRELLA, Бедфордширський університет, Великобританія)

Доц. М’ясоїд Г.І. виступила з доповіддю на секції «Контроль та оцінювання іншомовних умінь письма та перекладу студентів ВНЗ» на тему «Using Padlet in Peer-Assessment, Self-Assessment and Teacher-Assessment to Develop Writing in EFL: Go beyond the Classroom!». 

present

present2

Фрагменти слайдової презентації доповіді доц. М’ясоїд Г.І. «Using Padlet in Peer-Assessment, Self-Assessment and Teacher-Assessment to Develop Writing in EFL: Go beyond the Classroom!»

За результатами роботи у конференції доц. М’ясоїд Г.І. отримала сертифікат про проходження 30-годинного інтенсивного тренінгу з питань мовного тестування та оцінювання, підписаний Директором Інституту філології (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Директором Центру з вивчення та оцінювання англійської мови (CRELLA, Бедфордширський університет) та Президентом Української асоціації з мовного тестування та оцінювання. 

cert

Сертифікат про проходження тренінгу (30 годин) та участь у конференції як доповідача

Професійний ріст з Українською асоціацією з мовного тестування та оцінювання (ВУАМТО) та Centre for Research in English Language Learning and Assessment (CRELLA), Бедфордширський університет1/0