Розвивиємо зелений туризм в Дніпропетровській області!

17 травня викладачі кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки прийняли участь у виїзному семінарі, який організували Департамент економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації та Дніпропетровський обласний відокремлений осередок Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму  в Україні.

galush1

galush2

Головна мета цього семінару – об’єднання зусиль туристичного активу області у розвитку популярного сьогодні напрямку – зеленого туризму.

galush3

В першій частині семінару піднімалися важливі питання щодо розвитку агроосель, технологій просування та збуту агро-рекреаційного продукту, перспективи зеленого туризму в Дніпропетровській області. В програмі семінару було передбачено вивчення досвіду та кращих практик в зеленому туризмі під час  відвідування садиб та етнохуторів, яких налічується в Петриківському районі більше двадцяти.

galush5

galush4

galush6

Крім набутого практичного досвіду, були досягнуті домовленості з керівниками відокремленого осередку Спілки зеленого туризму  та власниками садиб щодо наступних зустрічей для вирішення проблемних питань, формування баз практик для студентів спеціальності «Туризм» та волонтерської роботи в «гарячі» сезони.

Розвивиємо зелений туризм в Дніпропетровській області!