Старт лабораторії космічного туризму в Університеті імені Альфреда Нобеля

Запам’ятаємо: старт лабораторії космічного туризму в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся 14 червня 2017 року.

kosm8

Може, цей момент старту з часом теж буде визнаний історичним. На це сподіваються і для цього готові поєднувати зусилля та спільно працювати всі ті, кому не байдуже, яким буде туристичне майбутнє Дніпра, члени робочої групи зі створення стратегії розвитку його туристичного потенціалу: Валерія Бондаренко,  керівник проекту створення стратегії туристичного розвитку Дніпра, директор ТО «Славута», Світлана Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля, Ганна Колєда, керівник туристичного напрямку Агенціїї Розвитку Дніпра (DDA), Юлія Забалдіна, доцент кафедри туризму та рекреалогії КНТЕУ, експерт робочої групи зі створення стратегії розвитку туристичного потенціалу Дніпра, Максим Ткаченко, координатор інноваційного напрямку проекту, керівник SPACE-HAB,  Ярослав Ярошенко, керівник напряму ребрендингу Агенціїї Розвитку Дніпра (DDA).

kosm7

kosm9

kosm11

kosm4

kosm5

Казкове нічне освітлення Університету та всього меморіально-паркового комплексу «ПЛАНЕТА АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ» надає особливо привабливі можливості для проведення спеціальних нічних заходів під зоряним небом - як на спеціально освітленій території меморіально-паркового комплексу, так і на даху одного з навчальних корпусів, де згодом може бути встановлений презентаційний телескоп та, за умови вжиття необхідних заходів безпеки, є всі можливості для проведення сучасних перформансів, фото- та арт- презентацій, і, звісно, для старту інноваційних туристичних маршрутів у нашому місті.

kosm1

У меморіально–парковому комплексі Університет+Парк Нобеля діє сучасний комплекс кафе+кейтеринг, що надає можливість для організації спеціального "космічного" харчування для учасників майбутніх екскурсій та проведення спеціальних заходів. На презентації учасникам робочої групи було запропоновано скуштувати спеціальну космічну піцу та зоряні коктейлі.

Саме так в Університеті імені Альфреда Нобеля планується вже зараз робити практичні кроки для ребрендингу нашого міста – справжньої космічної столиці України.

Старт лабораторії космічного туризму в Університеті імені Альфреда Нобеля