Студенти спеціальності ТУРИЗМ провели оглядову екскурсію містом для гостей Університету з Америки: до професійних викликів готові!

Спеціально для гостей Університету імені Альфреда Нобеля, студентів-магістрів Університету Джона Гопкінса Школи перспективних міжнародних досліджень (США) у рамках програми зустрічі було проведено екскурсію.

Гідами цієї оглядової екскурсії містом були студенти 3 курсу спеціальності «ТУРИЗМ» Є. Притула, Є. Лінкова, Д. Колесник та В. Остапенко.

Екскурсія була проведена англійською мовою і підтвердила професійну та мовну компетентність здобувачів бакалаврського рівня спеціальності «Туризм» здійснювати професійну діяльність іноземною мовою.

map