Туризм – це перш за все мова!

8 вересня 2015 року на кафедрі міжнародного туризму та мовної підготовки пройшла презентація курсів з польської мови та країнознавства, на якій майбутнім фахівцям з туристичного бізнесу розповіли про можливості, які надає їм програма з вивчення мови нашого найближчого сусіда – Польщі, а також про можливості участі в ознайомчій подорожі до цієї країни.

turizm1

Г. Є. Бондарович розповіла про особливості стажування та навчання в зарубіжних вищих навчальних закладах на прикладі Польщі та звернула увагу на європейський курс освіти в нашому університеті. Ганна Євгенівна мотивувала студентів до підготовки свого „професійного кейсу” вже сьогодні, бо знання декількох мов, участь у волонтерський програмах в європейських країнах, навчальний туризм – це важливі кроки до  професії.

Туризм – це перш за все мова!