Україна і Бразилія стануть ближче через освітні та туристичні зв’язки

В Агентстві Розвитку Дніпра днями відбулися conference-call та круглий стіл з актуальних питань українсько-бразильського співробітництва у сферах освіти та туризму. На Skype-зв’язку з містом Дніпро був пан Ростислав Троненко, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Федеративній Республіці Бразилія.

Розмова за темою «Туристичний обмін Дніпро-Україна-Бразилія» була ініційована Почесним консульством Федеративної Республіки Бразилія у м. Дніпро.

Учасниками зустрічі були представники туристичних агенцій міста, ВНЗ, зокрема – Світлана Кожушко.

braz1

braz2

braz3

braz4

«200-мільонна країна як партнер, явно недооцінена сьогодні в Україні… Зі свого боку, Бразилія готова направляти до України на навчання до 3000 своїх студентів (зараз, за даними МОН України, в Україні навчаються 16 студентів з Бразилії – ред.). А це – важливі можливості експорту освітніх послуг, освітнього та іншого видів туризму», – визнав під час Skype-спілкування пан Ростислав Троненко, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Федеративній Республіці Бразилія. Ми готові розміщувати інформацію про реальні освітні можливості у м. Дніпрі на Інтернет-порталі «Україна-Бразилія».

Цю тему у міжконтинентальному інтернет-спілкуванні гідно продовжила Світлана Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму та мовної підготовки Університету імені Альфреда Нобеля. Вона розповіла про міжнародні програми подвійних дипломів, які вже з 2012 року працюють в Університеті і є реальною можливістю створення «освітнього мосту» між нашими країнами. Також йшлося і про реальні перспективи підвищення туристичної привабливості м. Дніпра – через розвиток діяльності лабораторії індустріально-космічного туризму, яка вже активно діє на базі Університету за партнерської підтримки Агентства Розвитку Дніпра.

Олег Василенко, Почесний консул Федеративної Республіки Бразилія у м. Дніпрі , розповів, що презентація міжнародних освітніх можливостей вишів м. Дніпра та туристичного потенціалу уже запланована під час Міжнародної освітньої виставки у Бразилії в квітні 2018 року. Тож, потрібні експозиційна програма й інвестори…

Дивись також

На прямому зв'язку – Бразилія. Як проходив conference call представників двох континентів із офіса «Агентства розвитку Дніпра» та про що домовились – у репортажі знімальної групи телеканалу ОТВ (Общественное Телевидение Днепра).

Україна і Бразилія стануть ближче через освітні та туристичні зв’язки