Вітаємо наших студентів з успіхом в у першому Туристичному батлі:«Чому Дніпро Awesome»!


Університет імені Альфреда Нобеля – завжди у центрі подій: в своєму місті, в Україні, в світі!

Минулий тиждень для команди, створеної рішучими та амбиційними студентами спеціальності «ТУРИЗМ», завершився яскравою пригодою: участю у першому Туристичному батлі: «Чому Дніпро Awesome», який відбувся в рамках Всесвітнього дня Туризму на одній з локацій першого в історії Book Space – міжнародного книжкового фестивалю у Дніпрі.

Але про все по порядку…

Для участі в інтелектуальних змаганнях на одній з «космічних» локацій зібралися разом команди студентів, які навчаються за туристичними спеціальностями у шести різних вишах нашого міста і, звісно, цікавляться історією, сьогоденням та туристичними можливостями Дніпра.

Організатором цього яскравого молодіжного заходу виступило Агентство Розвитку Дніпра. Від нього були підготовлені: запальна та динамічна модерація, запрошення поважних знавців історії міста – провідних краєзнавців, туристичних операторів тощо - до участі у журі, призи – і, звісно, створення особливої атмосфери змагань…

bat1

bat2

bat3

Ганна Колєда, керівник туристичного напряму КП "Агентство розвитку Дніпра" Дніпровської міської ради, у своєму привітанні до всіх студентів, які вирішили вступити в боротьбу за те, щоб зробити наше рідне місто неповторним і привабливим для туристів з "усіх усюд", підкреслила, що ці змагання – важливий крок до створення більш професійного підходу до екскурсійної та туристичної справи.

 До бойової і рішучої команди Університету імені Альфреда Нобеля (вона отримала назву "Тревели") увійшло 5 студентів: Степан Хіба, який взяв на себе обов’язки капітана, а також Ангеліна Міхєєва, Поліна Пандалова, Діана Яцина та Артур Сафікюрдський. Серед випробувань, через які їм довелося пройти, були такі: потрібно було підготувати 15 питань для інших команд, бути готовими відповідати на запитання з різних тем про місто Дніпро, а також презентувати унікальну інформацію про наше місто, яка є цікавою та унікальною …

І все в них вийшло ДНІПРО!

"Це був гідний та яскравий поштовх до практичного освоєння основ професії гіда в своєму рідному місті, - вважає куратор команди Марія ДЯДЕЧКО, магістр Університету імені Альфреда Нобеля, проектний менеджер Дніпровської «Школи гідів».Багато цікавої інформації, бажання бути найдосконалішими у презентації кроків історії та сьогодення - це дуже потрібно сьогодні, це - добра основа для професії гіда чи туристичного менеджера. Будемо продовжувати освоювати їх разом - незабаром саме в нашому Університеті разом з Агентством Розвитку Дніпра відкриваємо Школу Гідів. Тож, тепер знаю, які зустрічі та майстер-класи готувати для студентів…"

bat4

 

bat5

Час запеклих туристичних змагань промайнув дуже швидко, але це був час освоєння дуже великого масиву інформації про наше улюблене місто. Час для нових можливостей та створення нових вподобань…

ЩИРО ВІТАЄМО нашу команду, яка була сповнена туристичного натхнення та виборола почесне четверте місце та приз від туристичної агенції «Дивна Україна»- унікальну тематичну екскурсію, яка буде новою сторінкою у знайомстві з Дніпром, який Awesome- і який ми любимо!

Читай: https://most-dnepr.info/news/society/169189_agentstvo_razvitiya_dnepra.htm

Вітаємо наших студентів з успіхом в у першому Туристичному батлі:«Чому Дніпро Awesome»!1/0