Вітаємо всіх причетних з Всесвітнім днем туризму! Бажаємо незабутніх подорожей та яскравих вражень!!!

Вітаємо всіх причетних з Всесвітнім днем туризму!

Бажаємо незабутніх подорожей та яскравих вражень!!!

Викладачі та студенти
  кафедри міжнародного туризму,
готельно-ресторанного бізнесу та мовної підготовки

turizmukr1З історії:

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.