XXIII UITT у Києві: партнерство та нові туристичні перспективи

Наше рідне місто Дніпро має шалений потенціал для залучення туристів зі всіх усюд. А ще тут є Університет імені Альфреда Нобеля - найкращий університет у найкращому місті.
То ж, на Двадцять третій Міжнародній виставці "Україна – подорожі та туризм- 2017" у місті Києві наприкінці березня нам було чого робити разом з партнерами: на сучасний туристичний світ подивитися та себе показати.

ex10

ex1

ex6

"Вперше за останні п’ять років наше місто було представлено у рамках XXIII Міжнародної виставки «УКРАЇНА – подорожі та туризм», - говорить Анна Колєда, керівник туристичного напрямку Агенції Розвитку Дніпра. - Це стало можливим за підтримки мерії та за ініціативи «Агентства розвитку Дніпра. А ще тому, що поєднання на стенді Дніпра надійних партнерів, таких, як Університет імені Альфреда Нобеля, стало реальністю».

ex3
Чисельна кількість бізнес-контактів, бажаючих особисто взяти участь у майстер-класах з петриківського розпису і познайомитися з туристичними символами нашого міста дійсно була прикута до спеціалізованого інформаційного стенда м. Дніпро.

ex8
Навіть директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга завітав у гості, залишивши на згадку світлину, та зазначив: «Хоча UITT завжди була виставкою більше орієнтованої на виїзний туризм, і основну частину експозиції традиційно займають лідери виїзного туроператорського ринку та їх партнери (цього року їх було біля 30 країн), нас хвилює, перш за все, в’їзний та внутрішній туризм. І тут не можуть не радувати результати змін всього за один рік. Адже такі міста, як Дніпро, нічим не гірше за ту ж Туреччину…»
Світлана Павлівна Кожушко, завідувач кафедри міжнародного туризму і мовної підготовки, розповіла про те, як сприймали на цій потужній туристичній виставці наш Університет: " Ми представили Університет у двох його проявах: як туристичну дистинацію ( разом з меморіально парковим комплексом "Планета Альфреда Нобеля" він вперше увійшов до сучасного туристичного путівника), а також як сучасна інноваційна база підготовки успішних менеджерів туристичного бізнесу… І з першого разу від участі маємо численні результати, нові контакти, за якими відкриваються реальні перспективи розвитку нашої спеціальності".
Важливою та корисною була також участь нашого Університету у семінарі: «Сучасна система туристичної освіти в Україні», який був організований: Департаментом туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України...
Отже, незабаром будуть реалізовані розпочаті на виставці контакти, і у студентів з'являться нові сучасні можливості для професійного зростання. Зокрема, у партнерстві з системою туристичного онлайн-бронювання "АMADEUS" вони зможуть опанувати нові професійні можливості… Далі буде!

XXIII UITT у Києві: партнерство та нові туристичні перспективи