З перших вуст: від туристичного агентства «ВАМ-ТУР» - студентам спеціальності «ТУРИЗМ»

Директор туристичного агентства «ВАМ-ТУР» СТРИЖАК Валентина Федорівна провела воркшоп зі студентами 1 курсу спеціальності «ТУРИЗМ» Університету імені Альфреда Нобеля 23 березня 2018 року.

tour1

tour2

Натхненно і захоплено працюючи у галузі туризму довгий час, маючи слоган «Туризм це не просто робота, туризм — це більша частина мого життя», Валентина Федорівна дала студентам багато цінних порад, щоб стати успішним керівником туристичного агентства.

У бесіді торкнулися таких аспектів роботи туристичного агентства, як:

• створення клієнтської бази;
  • здійснення супроЯкорьводу клієнтів;
  • навчання працівників;
  • самонавчання та творчість.

tour3

В ігровій формі пані Стрижак перевірила знання студентів з географії туризму та запросила студентів на семінар, якій організовують туроператори для працівників туристичних агентств.