Освітні програми кафедри підприємництва

Освітній ступінь “БАКАЛАВР”

Готельно-ресторанна справа
спеціальність 241 Готельно-ресторанна справа

На сьогодні це – ЄДИНА АКРЕДИТОВАНА освітня програма "Готельно-ресторанна справа" першого бакалаврського рівня вищої освіти у місті Дніпро та Дніпропетровській області

Що потрібно для вступу на бакалаврат у 2023 році?

Вступ на основі повної загальної середньої освіти

Вступ на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня – фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня – молодшого бакалавра

СТУПІНЬ «БАКАЛАВР» з Готельно-ресторанної справи

Освітньо-професійна програма (2023)
Освітньо-професійна програма (2021)
Освітньо-професійна програма (2020)
Освітньо-професійна програма (2018)

Рецензія-відгук на освітню програму «Готельно-ресторанна справа» Віндюка А.В.
Рецензія-відгук на освітню програму «Готельно-ресторанна справа» Магалецької І.А.

• «Готельно-ресторанна справа», галузі HoReCa демонструє найшвидше економічне зростання у світі після туризму.
    • Бурхливий розвиток міжнародного туризму створює величезний ринок індустрії гостинності
    • Гарантоване працевлаштування та перспективи професійного розвитку (сектор HoReCa забезпечує роботою близько 8% населення Європейського Союзу)
    • Широкий спектр реалізації отриманих знань.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

• Практичне навчання за участі професійних спікерів - практиків туристичних комплексів та ресторанів (Prestige Deluxe Hotel Aquapark Club (Болгарія), Ostrov River Club, Родинне Коло, Поплавок, Good Zone Готель та інших)
    • Майстер класи від справжніх профі («Шефы Днепра», Перша українська асоціація шеф-кухарів, «13 шефів» у місті Дніпро)
    • Вивчення двох іноземних мов в рамках освітньої програми.
    • Виїзні заняття (екскурсії на бази відпочинку, готелі, участь у спеціалізованих виставках, форумах).
    • Відкриті кордони - Співпраця з Генеральним Консульством Болгарії в Україні, проходження міжнародних стажувань впродовж навчання в Болгарії, Туреччини, Німеччині, Іспанії та інших країнах.
    • Сучасна освітня програма відповідно до вимог ринку праці.

Приєднуйтесь до родини спеціальності «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»!

Переваги програми «Готельно-ресторанна справа»

Авторські екскурсії здобувачів програми "Туризм" - закохуємо у місто Дніпро:проєкти студентського наукового гуртка 'Travel Guide Ukraine